Турнікети багнюки не бояться

17 травня 2023
article-banner

 

Коли нас запитують, що таке кровоспинний турнікет, ми відповідаємо: це високотехнологічний засіб, який зберігає життя. Для його створення необхідні не просто певні конструкційні елементи. Ми використовуємо складні технології, проводимо технічні розрахунки, практичні дослідження з добровольцями, та випробування в екстремальних умовах сучасної війни. Ми прагнемо до ефективної та передбачуваної роботи турнікета, який може працювати в найскладніших умовах, навіть подібних до тих, що виникали, наприклад, під Бахмутом. Тому, коли ви обираєте кровоспинний турнікет від DNIPRO, ви можете бути впевнені, що ви обираєте життя та безпеку.

 

Про випробування

Ми проводимо випробування нашої продукції в нашій випробувальній лабораторії, де створюємо як стандартні, так і надзвичайно складні умови експлуатації, щоб перевірити відповідність виробничих ТУ. Ми постійно аналізуємо результати і встановлюємо межу, після досягнення якої результати роботи стають непередбачуваними.

В такому випадку перевіряємо роботу кровоспинного турнікета DNIPRO в умовах надмірного забруднення грунтом. Після грязьових «процедур», турнікет накладається на стенд для вивчення характеристик утримання необхідного рівня тиску, протягом двох годин.