Ноші тактичні

Ноші тактичні
Фільтр
Сортування:
Популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорожчі
Вибір медика Відеоогляд
Ноші м’які «ДНІПРО» S, пісок
Відеоогляд
Ноші м'які «ДНІПРО» E, пісок

Ноші тактичні м'які: Надійне Рішення для Тактичної Медицини та Цивільних Рятівників

Носилки тактичні м’які є необхідним спорядженням у сфері тактичної медицини та для служб ДСНС. Призначені для швидкого винесення поранених та постраждалих в результаті бойових дій, техногенних катастроф або у звичайних умовах, там, де використання інших різновидів носилок, неможливе: окопи, посадки, завали, вузькі та звивисті проходи, тощо до точки надання розширеної допомоги або евакуації. Носилки мають компактний вигляд у складеному стані. Швидко розгортаються та здатні витримувати високий рівень робочого навантаження. Ідеально підходять для ситуацій з великою кількістю постраждалих в результаті масової травми. 

Особливості:

  • Багаторазові;
  • Виготовлені з зносостійких матеріалів, що забезпечує стійкість до зовнішніх впливів та довготривале використання;
  • Оснащені системами перенесення в залежності від спеціалізації;
  • Легко складаються в компактний вигляд, що є одним з визначних критеріїв для військових та цивільних рятівників;
  • Інтегрований кейс для зберігання супровідної документації;

Ноші тактичні використовуються військовими, рятувальними службами та в інших умовах, де необхідна швидко винести пораненого або постраждалого із небезпечної зони. Вони є незамінними у місцях з обмеженим доступом та там, де потрібно швидко транспортувати постраждалих з небезпечної зони.

Забезпечте ефективність рятувальних операцій, вибравши наші безкаркасні м’які ноші. Відвідайте наш сайт сьогодні та перегляньте асортимент, щоб знайти спорядження для ваших потреб.