Про компанію

Про компанію

Ми допомагаємо повернутись додому живими

Сертифіковано в Україні та Європейському союзі
Ми за пів року розробили та покращили Турнікет DNIPRO до другого покоління, отримали усі необхідні сертифікати України та Європейського союзу.
Дивитись більше
Дивитись більше

Життя людини - найвища цінність! Ми працюємо над тим, щоб забезпечити наших оборонців, рятувальників ДСНС, лікарів «швидкої» та всіх свідомих громадян засобами для збереження життя в критичних ситуаціях.

 

Протягом багатьох років наша компанія виробляє продукцію високої якості з різних видів синтетичних матеріалів.

 

Від першого дня повномасштабного вторгнення ми зосередили наші компетенції, інвестиції та виробничі потужності на виробництві засобів, котрі забезпечують екстрену  допомогу.

 

Використовуючи наш виробничий потенціал, обладнання та фахівців ми розробили та почали масове виробництво кровоспинного турнікету «DNIPRO». Завдяки створеній конструкції, втіленому технологічному процесу та сучасним матеріалам, після проведення поведінкових досліджень,  турнікет «DNIPRO» є функціональним, надійним, витривалим та зручним у використанні. Конструкція турнікету  та матеріали дозволяють швидко застосовувати його навіть при самодопомозі у екстремальних умовах  та без додаткового травматичного впливу на кінцівку, надійно зупиняючи та утримуючи  масивну кровотечу.

 

Турнікет «DNIPRO» пройшов тривалі тестування. Його зручність та надійність визнана медиками, експертами та захисниками України. Наші співробітники проходять двомісячне навчання та стажування, щоб забезпечити якість у виробництві кожного турнікету. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва.

 

Ви можете бути впевнені, що при правильному використанні турнікет Дніпро працює на 100%. 

 

Турнікет Дніпро включений до каталогу НАТО з номером NATO Stock Number 6515-61-017-6778. 

 

Компанія та наші вироби внесені до європейської бази медичних виробів EUDAMED (https://ec.europa.eu/tools/eudamed/#/screen/search-device/77b63336-c71b-4729-9056-f7af04623b09).

 

Наша продукція відзначена у декларації відповідності ЄС відповідно до додатка IV регламенту щодо медичних виробів (https://www.getear.eu/), отримала дозвіл на продаж у країнах ЕС (https://www.getear.eu/), сертифікат системи управління якістю в медицині (https://uni-cert.de/), сертифікат Австралійського реєстру терапевтичних товарів (https://www.tga.gov.au/). 

 

Наша мета – надати вам найкращі інструменти для виживання на полі бою, коли вони потрібні найбільше. Зараз компанія виготовляє 12 найменувань засобів екстреної допомоги та бойового спорядження.

 

Ми пишаємося тим, що допомагаємо зберегти життя наших захисників та забезпечити їх зручним спорядженням.

Атравматично
Атравматично
Відсутність додаткового травмування м’яких тканин та судинно-нервового пучка, Низький рівень супутніх больових відчуттів.
Надійно
Надійно
Утримується необхідний рівень тиску, фіксується від розкриття при навантаженні, працює в екстремальних кліматичних умовах.
Ефективно
Ефективно
Здійснюється «оклюзія» судин, перекривається кровотеча, працює на різних типорозмірах кінцівок незалежно від гендеру.
Швидко
Швидко
Накладання на кінцівки однією рукою, старт першого пів оберта воротка, вихід на «робочий» рівень компресії, зупинка критичної кровотечі.
наші сертифікати

Ми пишаємось тим, що наші турнікети проходять всі необхідні тести та випробування, щоб отримати сертифікати та дозволи. Найголовніше, що наші вироби допомагають зберегти життя на фронті. Ми знаємо, наскільки важлива безпека для наших клієнтів, тому ми дотримуємося найвищих стандартів якості та безпеки.