Оплата і доставка

Як оформити замовлення?

Щоб замовити товар в нашому магазині, вам необхідно зателефонувати нам за номером ☎+38(067)38-76-135 або зробити замовлення на нашому сайті «https://tqdnipro.com/». Просто виберіть потрібний товар, вкажіть його кількість та натисніть кнопку "Купити". Після цього ви зможете обрати зручний спосіб оплати та доставки.

Зверніть увагу, що замовлення, оформлені та оплачені з понеділка по п'ятницю до 15:00, будуть відправлені у той же, або гарантовано наступного робочого дня.. Замовлення, оплачені після 15:00, будуть відправлені наступного робочого дня. Якщо замовлення оформлені та оплачені після 15:00 у п'ятницю, у суботу та неділю, то вони будуть відправлені наступного тижня у понеділок або вівторок.

 

Як сплатити за товар?

Ви можете оплатити всі покупки такими способами:

  • Безготівковий розрахунок

Ми пропонуємо можливість безготівкового розрахунку, який можна здійснити в будь-якому банку або з поточного рахунку вашої фірми. Якщо ви оберете цей спосіб оплати, то доставка замовлення буде здійснена після надходження коштів на наш поточний рахунок.

УВАГА! Спосіб оплати "Безготівковий платіж" поширюється лише на замовлення сумою від 10000 грн.

  • Банківською карткою на сайті Visa і MasterCard.  

Ви можете оплатити замовлення безпосередньо на сайті банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Онлайн оплата". Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї особисті дані були вказані на сайті під час оформлення заявки.

 

Як отримати товар?

Доставка «Нова пошта» по Україні - отримання товару в відділенні «Нова пошта» згідно з умовами перевізника.

Щоб замовити товар, скористайтесь сайтом або зателефонуйте за номером +38(067)38-76-135. При оформленні замовлення оберіть доставку "Новою поштою". Відстежуйте статус відправлення на сайті «Нова пошта». Після того, як посилка надійде до пункту видачі, ви отримаєте повідомлення. Отримати посилку можна в відділенні «Нова пошта», але не забудьте паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Зверніть увагу: замовлення, які були оформлені та оплачені з понеділка по п'ятницю до 15:00, відправляються в цей же день.

Замовлення, оплачені після 15:00, будуть відправлені на наступний день.

Замовлення, оформлені та оплачені після 15:00 в п'ятницю, в суботу та неділю, будуть відправлені у понеділок/вівторок наступного тижня.

 

Як повернути кошти за замовлення?

Повернення товару відбувається протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону.