Випробування турнікетів Дніпро холодом

23 квітня 2024
Випробування турнікетів Дніпро холодом

 

Що таке випробувальна лабораторія виробника кровоспинних турнікетів? Це місце, де проводяться технічні випробування та пошук слабких місць в складних процесах створення турнікета. Наша лабораторія - це ключ до розуміння того, як забезпечити ефективну та надійну роботу турнікета в найекстремальніших умовах. Ми відстежуємо кожен етап створення кровоспинного турнікета, щоб знайти та виправити будь-які недоліки та забезпечити найвищу якість продукту. Таким чином, ми гарантуємо, що наш турнікет буде працювати надійно та ефективно для збереження життя.

Усі види випробувань

Наш інструмент може здатися ідеальним, але ідеальність потребує постійного утримання. Ми здійснюємо випробування в різних умовах, щоб заздалегідь виявити можливі слабкі місця та попередити відмову. Це дозволяє також зменшити вплив людського фактору в умовах стресу, який може виникнути від використання нашого інструменту на полі бою чи в цивільній сфері. Ми здійснюємо всі види випробувань, щоб забезпечити найвищу якість та надійність нашого інструменту.

 

Хоча робоча температура кровоспинного турнікета DNIPRO заявлена на рівні -20°C, ми перевіряємо його витривалість при температурах навіть нижче. Це допомагає визначити міцність ключових елементів конструкції, що впливають на функціональні здатності турнікета. Нижче наведено детальний перелік параметрів, які ми вивчаємо:

 

 

Відсутність деструктивних змін в поліамідній площадці під воротком.

Можливість утримання кліпсою або ріжків воротка турнікета після 4 півобертів з робочим навантаженням.

Розчеплення та зчеплення кільця турнікета.

Рівень деформації кінчика стрічки, який може вплинути на можливість продягнення в щілину металевої пряжки.

Рівень втрати досягнутої величини тиску за дві години витримки на стенді.

Можливі конструктивні зміни елементів турнікета під тривалою дією низьких температур, а також зміни в поведінці інструмента при накладанні.

Наші постійні випробування дозволяють забезпечити найвищу якість інструмента та впевненість у його надійності.