Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Україні здійснюється компанією «Нова пошта». Отримання товару в відділенні «Нова пошта» згідно з умовами перевізника

Щоб замовити товар, скористайтесь сайтом або зателефонуйте за номером +38(067)38-76-135.

Відстежуйте статус відправлення на сайті «Нова пошта». Після того, як посилка надійде до пункту видачі, ви отримаєте повідомлення.

Отримати посилку можна в відділенні «Нова пошта», але не забудьте паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Відправлення замовлень

  • Замовлення, які були оформлені та оплачені з понеділка по п'ятницю до 15:00, відправляються в цей же день.
  • Замовлення, оплачені після 15:00, будуть відправлені на наступний день.
  • Замовлення, оформлені та оплачені після 15:00 в п'ятницю, в суботу та неділю, будуть відправлені у понеділок/вівторок наступного тижня.

Гарантія та повернення

Повернення товару відбувається протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону.

Доставка та оплата
Доставка та оплата
Оплата

 

Безготівковий розрахунок

Ми пропонуємо можливість безготівкового розрахунку, який можна здійснити в будь-якому банку або з поточного рахунку вашої фірми. Якщо ви оберете цей спосіб оплати, то доставка замовлення буде здійснена після надходження коштів на наш поточний рахунок.

Спосіб оплати "Безготівковий платіж" поширюється лише на замовлення сумою від 10000 грн.

*За умови придбання від 1000 шт (турнікетів), підписання договору постачання та відтермінування платежу (доступно тільки для юридичних осіб), до вартості турнікета додається +2%.

Банківською карткою на сайті Visa і MasterCard.

Ви можете оплатити замовлення безпосередньо на сайті банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

 

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Онлайн оплата". Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї особисті дані були вказані на сайті під час оформлення заявки.