TQ DNIPRO
Ми допомагаємо повернутися додому
DNIPRO - захищає життя
Про нас
З першого дня війни компанія «ВК ПРОСТІР» почала реалізацію стратегії на екстрену та посильну допомогу ЗСУ. Наявність виробничого потенціалу, обладнання та фахівців дозволило нам в короткий строк прийняти рішення де саме ми зможемо реалізувати цю ідею.

Два місяці пішло на розробку. Десятки тестувань, з три десятки моделей турнікета «DNIPRO» все ж таки привели нас до першого затвердженого зразка центром тестування турнікетів. Ми надали безкоштовно більше ніж 1 000 тренувальних турнікетів всім бажаючим центрам підготовки парамедиків, закладам та об’єднанням по тренуванню з тактичної медицини.

Особиста подяка всім експертам, хто брав активну участь в народженні нового вітчизняного кровоспинного тактичного джгута турнікету DNIPRO !

Разом до перемоги ! Нашої перемоги !
Може ми й не перші у світі виробники турнікетів...
...але ми виробляємо одні з найкращих турнікетів у світі.
Ми виробляємо гарантію порятунку життя
У TQ DNIPRO ми віримо в силу кровоспинних джгутів для порятунку життів.

Наша мета – надати вам найкращі інструменти для виживання на полі бою, коли вони потрібні найбільше. Ми виробляємо все, починаючи від тактичних нош і закінчуючи кровоспинними джгутами і підсумками для них, щоб жодному солдату не довелося задовольнятися саморобним пристроєм або спорядженням, коли він спливає кров'ю на полі бою.

Ми розуміємо, що життя солдата коштує більше, ніж будь-що інше, і ми хочемо, щоб ви були готові до всього.

до покупок для порятунку життя
Виробництво із сучасних синтетичних матеріалів
Коли ви маєте справу з раною, яку необхідно зупинити від кровотечі, джгут є незамінним інструментом. Але в ситуації, коли необхідно рятувати життя, найменше хочеться, щоб джгут не спрацював.

Матеріал, використовуваний виготовлення гемостатичного джгута, - це синтетичний матеріал, міцний і довговічний. Синтетичний матеріал розроблений таким чином, щоб витримувати навантаження під час використання, не рватися та не зношуватися з часом.

досліджуйте наше виробництво
Як ми виробляємо турнікети
Ми з гордістю можемо сказати, що вся наша продукція сертифікована, а наш персонал, оператори швейних машин, налагоджувачі швейних машин та швачки проходять двомісячне навчання та стажування, щоб уникнути помилок та дефектів.

Ми пишаємося якістю нашої продукції, і ми знаємо, що ви теж будете пишатися!